Kontakt
sprzedaż detaliczna

Przedstawiciele detaliczni:

Krzysztof Kosiba - PH Detal
email: kkosiba@blachodach.com.pl
tel.kom. 664 717 836

Krzysztof Kmiec - PH Detal
email: kkmiec@blachodach.com.pl
tel.kom. 664 717 837

Zbigniew Steindel - PH Detal
email: zsteindel@blachodach.com.pl
tel.kom. 668 380 644

Przemysław Jurek - PH Detal
email: pjurek@blachodach.com.pl
tel.kom. 698 630 732

Biuro obsługi detalicznej:

Bartłomiej Skop Operator detal
email: bskop@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 14

Karolina Duda Operator detal
email: detal2@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 10

Kazimierz Zając Operator detal
email: detal1@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 11

STREFA KLIENTA